נעים להכיר שמי נידאל ריזיק נשוי + 2 מנהל תחום השקעות נדלן ברימקס באר שבע בעל נסיון של 15 שנה בתחום המכירה והשירות

הכנתי עבורכם מאמר קצר בכדי שתמנעו מטעויות בעת מכירת הנכס

  1. לדאוג שהנכס ייראה טוב.

אין יותר נכון מהמשפט הידוע "אין שני לרושם ראשוני" על אחת כמה וכמה כשמדובר בנכס להשקעה, תדאגו שכל דבר בנכס יהיה במקומו, חשוב שהנכס יהיה נקי ומזמין כשבאים לראות אותו.

  • לעשות סקר שוק ממוקד על האזור + הערכת שווי נכס של מתווך.

חשוב לבדוק נכסים שנמכרו בסביבה שדומים לנכס שלנו, ישנם היום 2 אתרים עיקריים שבהם נוכל לבדוק מה טווח המחירים באזור, הראשון הוא אתר רשום המיסים והשני הוא אתר מדלן.

בנוסף תמיד חשוב להיוועץ עם איש מקצוע, כדאי ומומלץ מאוד לחייג למתווך שמתמקצע באזור ולבקש ממנו הערכת שווי נכס.

  • לבדוק מי המתחרים שלנו.

כשלקוח מחפש נכס להשקעה הוא לרוב מונחה על ידי תקציב. בדיקה של הנכסים בטווח מחירים דומה לנכס שלך ייתנו לך תמונת מצב עדכנית לגבי הסיכוי למכירתו. מצד אחד ככל שיש פחות נכסים בטווח המחיר שלך כך כנראה יש גם פחות ביקוש לסחורה. מצד שני הרבה נכסים בטווח המחיר שלך משמע סיכוי נמוך שלקוח ייתקל בנכס שלך.

  • לשאול את השוכרים שלנו אם ישנן בעיות כלשהן שמצריכות טיפול מיידי

ברוב המקרים שאנחנו לא מצליחים למכור את הנכס הוא בגלל שוכר שלא מרוצה מהדירה, חשוב לשאול את השוכר תמיד אם יש משהו שמצריך טיפול מיידי ומה דעתו על הנכס,ככה תוכלו לדעת מה הוא אומר לקונים הפוטנציאליים שמגיעים.

  • לבדוק אפיקי פרסום רלוונטים לתקופה

אנחנו נמצאים בעידן שבו מרבית אפיקי הפרסום ה"חזקים" בלשון המעטה הם המדיה החברתית, רק בפייסבוק ישנם מעל ל20 קבוצות של משקיעים מכל הסוגים

  • לצלם תמונות איכותיות

תמונות הם המפגש הראשון בין המשקיע לבין הנכס שלך,חשוב שהמפגש הראשון יהיה מעניין,איכותי,וברמה גבוהה,לכן חשוב לצלם תמונות פתוחות ואיכותיות,ואפילו אם יש באפשרותך לצלם סרטון איכותי עם רחפן אז לא לחשוב פעמיים.

  • לתת כמה שיותר מידע על הנכס כולל מידע על  הסביבה שמסביב לנכס.

מילת המפתח בעולם ההשקעות היום היא "לוקיישן לוקיישן לוקיישן", אז תמיד חשוב שנציין בפרסום שלנו מה הלוקיישן  של  הדירה ולאן היא קרובה ומה יש מסביב ולמה כן לבוא לראות את הנכס.

  • לנתח מי הקהל משקיעים שאנחנו רוצים לפנות אליו.

ישנם המון סוגים של משקיעים.

ישנם משקיעים שמחפשים תשואה גבוהה, ישנם משקיעים שמחפשים שקט תעשייתי , וישנם משקיעים שמחפשים סיכונים גבוההים, בפרסום נכס חשוב מאוד שנדע לאיזה קהל משקיעים אנחנו פונים ולכוון לשם, חשוב לי "לירות" לכל הכיוונים כי אז נוריד מאחוזי ההצלחה שלנו בכל סוג של משקיע.

אם תרצו גם לדבר איתי לחצו כאן

בברכה נידאל ריזיק
050-4263500