בכל מקום בארץ בו יש קמפוס של לימודים גבוהים, מתפתח ביקוש רב של דירות להשכרה. בדרך כלל מדובר בתהליך שמתחיל עם שימוש בדירות שכבר קיימות באזור, ואחר כך יש מעבר לדירות שנבנות במיוחד באותם אזורים מבוקשים. תהליך דומה קורה גם בשוק הנדל"ן, בהקשר של דירות להשכרה בבאר שבע.

#באר_שבע – עיר אוניברסיטאית

בעיר באר שבע מספר גדול של מוסדות לימוד על תיכונים ואקדמאים. ביניהם נמצאים: אוניברסיטת בן גוריון, בית הספר האוניברסיטאי לרפואה, מכללת קיי, מכללת רידמן, מכללת אורט ועוד. מספר הלומדים בעיר עולה על 30,000 סטודנטים, לאחר שהוא הוכפל בפחות מעשר שנים, והוא ממשיך לעלות בהדרגה. מכיוון שרוב הסטודנטים מגיעים ללמוד בעיר מכל הארץ ,לכן יש ביקוש רב לדירות להשכרה, במיוחד דירות אשר מותאמות לחיים משותפים של מספר סטודנטים.

#השכרת_דירות_בבאר_שבע_בשנים_הראשונות

אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע נבנתה בסמוך לאזורי המצוקה בעיר (בדרך כלל שם עתודות הקרקע הזולות יותר). הסטודנטים שמחפשים דירות שתהיינה עד כמה שיותר קרוב לקמפוס, שכרו את הדירות שהיו בדרך כלל קטנות וישנות, מבלי להתייחס לסביבה או לאיכות. במשך הזמן, למדו גם המשכירים את הצרכים של האוכלוסייה אשר זקוקה לאותן דירות להשכרה בבאר שבע, והתאימו אותן לחיים של מספר שותפים באותה דירה.

#בנייה_להשקעה_בבאר_שבע

בשנים האחרונות הבינו אנשי עסקים רבים כי יש יתרון גדול בקניית דירות אשר מיועדות מראש להשכרה למספר שותפים. דירות להשכרה בדרך כלל מניבות תשואה גבוהה יותר מאשר אפיקי השקעה אחרים בשוק. גם אם יש שנים של ירידה, הסטודנטים המגיעים ללמוד בבאר שבע, ובערים אחרות, זקוקים למקום מגורים בזמן הלימודים, ולכן, השוק של דירות להשכרה בבאר שבע הוא שוק מניב בכל שנה. למרות שצריך מידי פעם להשקיע מעט בשיפוץ הדירה, בכל זאת, מדובר בשוק בו הביקוש כל הזמן עולה על ההיצע, ולכן, הוא שוק משתלם ביותר

חושבים להשקיע בבאר שבע?
פנו אלי לפגישת ייעוץ ללא עלות
050-4263500
נידאל ריזיק
רימקס פלוס